Wola Mielecka
wolamielecka.info

  

Wola Mielecka
 

Czwartek, 21 Luty 2019

DOBRZE TRAFIŁEŚ   1
 
 
i wiesz więcej 
 
 Informacje nie tylko lokalne.

  • Zakładki

       Cena śnieci  Harmonogram wywozu

       FOTO Zdjęcia
       VIDEO Filmy

 Tu wszystkie moje filmy

Strona główna
Archiwum
Forum
Programy
Sesje RGM
Ciekawe
Video
Zdjęcia
Start
Gluks
GOK
Parafia
Szkoła
OSP
Firmy
Samorząd
Strony www
Kalendarz
O mnie
Kontakt

Pogoda w Mielcu


"Do triumfu zła
wystarczy tylko,

aby dobrzy ludzie
nic nie robili"
Edmund Burke

 

GLUKS
WM
                     

Grupa Apostolska na wycieczce w Warszawie 21.08.2014

26-08-2014

Dnia 21 sierpnia 2014 roku Grupa Apostolska z naszej parafii na czele z księdzem Pawłem Herudzińskim udała się na wycieczkę do Warszawy, która była niejako podziękowaniem za trud ich pracy w ciągu roku. Podczas wycieczki uczestnicy mieli okazję przejechać się Metrem warszawskim oraz zobaczyć Pałac Kultury i Nauki w Warszawie. Uczestnicy wycieczki także zwiedzili Sejm gdzie poznali pomieszczenia oraz sposób w jakim przygotowywane są obrady. Następnie Grupa Apostolska zwiedziła Rynek Starego Miasta, przy okazji odwiedzając grób Nieznanego Żołnierza. Później młodzież zwiedziła Stadion Narodowy gdzie poznała trasę jaką przebywają piłkarze (tj. od wejścia do szatni, poprzez murawę boiska na którym grają kończąc na sali konferencyjnej). Oprócz trasy piłkarza uczestnicy wycieczki zasiedli również na trybunach zachwycając się widokiem. Ostatnim punktem wyprawy młodzieży do Warszawy stały się Łazienki Królewskie gdzie każdy z uczestników miał okazję przejść się ścieżkami prowadzącymi poprzez park łazienkowski.

Specjalne podziękowanie należy się przede wszystkim księdzu Pawłowi za trud jaki włożył w zorganizowanie wyjazdu. Wyrazy wdzięczności i podziękowanie na ręce księdza Pawła składa Grupa Apostolska.

Andrzej Strzępka

 

PS. Ja ze swojej strony dziękuję Andrzejowi za wielkie wsparcie w organizacji tej wycieczki. Zapraszam też wszystkich do obejrzenia naszej galerii.

Ks. Paweł Herudziński

 

 

Zdjęcia ... tu

                                                                                                       
stat4u Liczniki darmowe