Wola Mielecka
wolamielecka.info

  

Wola Mielecka
 

Czwartek, 21 Luty 2019

DOBRZE TRAFIŁEŚ   1
 
 
i wiesz więcej 
 
 Informacje nie tylko lokalne.

  • Zakładki

       Cena śnieci  Harmonogram wywozu

       FOTO Zdjęcia
       VIDEO Filmy

 Tu wszystkie moje filmy

Strona główna
Archiwum
Forum
Programy
Sesje RGM
Ciekawe
Video
Zdjęcia
Start
Gluks
GOK
Parafia
Szkoła
OSP
Firmy
Samorząd
Strony www
Kalendarz
O mnie
Kontakt

Pogoda w Mielcu


"Do triumfu zła
wystarczy tylko,

aby dobrzy ludzie
nic nie robili"
Edmund Burke

 

GLUKS
WM
                     

Super szybki internet na terenie Woli Mieleckiej

23-06-2014

Przy drodze w stronę Piątkowca i Podleszan pojawiły się nowe słupy, które mają służyć dostarczaniu mieszkańcom szybkiego internetu firmy WDM. Tą inwestycją będzie objęta cała Wola Mielecka. Mieszkańcy bocznych dróg, jeżeli wyrażą zgodę na postawienie kolejnych słupów, mają szansę także cieszyć się tą usługą. Jak zapewnia firma WDM wdraża ona technologię na najwyższym światowym poziomie, pozostawiając w tyle ogólnopolskich liderów nie wspominając o lokalnej konkurencji. W Podleszanach i Rydzowie już działa internet z firmy WDM (proponuję popytać znajomych o jakość). Jeżeli ktoś teraz rozgląda się za internetem niech weźmie pod uwagę wchodzącą na nasz rynek właśnie tą propozycję. Proszę nie traktować tego jako reklamy, a tylko jako rzetelną informację i próbę ochrony Państwa przed wyborem kiepskiego dostawcy. Poprosiłem firmę WDM o kilka informacji, które zamieszczam poniżej, a więcej informacji postaram się umieścić wkrótce.

Mariusz Kawalec

 

Firma WDM oferuje obecnie 3 usługi:

- dostęp do Internetu
- cyfrową telewizję
- usługi telefoniczne

Usługa INTERNET INFINITE, bo o nią chodzi, to Internet zdefiniowany na nowo

WDM oferuje pilotażowo innowacyjny w skali światowej dostęp do sieci Internet, który zapewnia najwyższą przepustowość. Oferta pozbawiona jest jakichkolwiek ograniczeń zarówno w zakresie prędkości pobierania i wysyłania, jak i transferu danych.

Co to oznacza w praktyce?

Kiedy inni chwalą się szybkim Internetem na poziomie 10, 20, 30 lub 50Mbit/s w usłudze Infinite nie mamy jako użytkownicy żadnych ograniczeń! Oznacza to, że nasz dostęp do Internetu jest nawet 100 razy szybszy od ofert rynkowej konkurencji. Potwierdza to już wielu zadowolonych klientów, którzy przyłączyli się do sieci.

TELEWIZJA TOYA – Telewizja zdefiniowana na nowo

Jest to niewątpliwie najbardziej innowacyjna platforma telewizyjna na rynku. Łączy w sobie zalety najwyższej jakości obrazu, bogatej oferty programowej (200 kanałów w tym 49 w jakości HD) oraz bogatych usług multimedialnych. W ramach usługi otrzymujemy dostęp do szeregu serwisów, które zapewniają wiele godzin rozrywki. Wystarczy wymienić tylko kilka z nich - Ipla, Iplex, Player, Eska, Rmf On, Web on TV i wiele, wiele innych. To również największa w Polsce biblioteka VOD (wypożyczalnia filmów na życzenie), która liczy już ponad 30.000 pozycji. Co tydzień do wszystkich bibliotek VOD trafia kilkaset nowych pozycji. Oferta podzielona jest na pakiety programowe, z których każdy znajdzie ten odpowiedni dla siebie.

TANI TELEFON – Telefon na każdą kieszeń

Niskie koszty połączeń, tanie abonamenty i duże pakiety minut zadowolą najbardziej wymagających amatorów rozmów. Warto zauważyć, że połączenia w ramach sieci WDM są od zawsze całkowicie bezpłatne. Przez całą dobę.

 

                                                                                                       
stat4u Liczniki darmowe