Wola Mielecka
wolamielecka.info

  

Wola Mielecka
 

Niedziela, 26 Maj 2019

DOBRZE TRAFIŁEŚ   1
 
 
i wiesz więcej 
 
 Informacje nie tylko lokalne.

  • Zakładki

       Cena śnieci  Harmonogram wywozu

       FOTO Zdjęcia
       VIDEO Filmy

 Tu wszystkie moje filmy

Strona główna
Archiwum
Forum
Programy
Sesje RGM
Ciekawe
Video
Zdjęcia
Start
Gluks
GOK
Parafia
Szkoła
OSP
Firmy
Samorząd
Strony www
Kalendarz
O mnie
Kontakt

Pogoda w Mielcu


"Do triumfu zła
wystarczy tylko,

aby dobrzy ludzie
nic nie robili"
Edmund Burke

 

GLUKS
WM
                     

Diecezjalne święto LSO - Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla

29-11-2013

W dniu 24 listopada 2013r. przypadła Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. To diecezjalne święto LSO (Liturgicznej Służby Ołtarza). Dlatego w naszej parafii w tą niedzielę na Mszy św. O g. 15.30. obchodziliśmy nasze małe święto. Nie tylko LSO, czyli ministrantów i lektorów, ale też DSM- u (Dziewczęcej Służby Maryjnej) i Scholi oraz Grupy Młodzieżowej, które działają przy naszej parafii. W te święto miało miejsce przyjęcie nowych ministrantów (5 osób) oraz członkiń Scholii (3 osoby) i DSM-u (2 osoby). Dzięki temu nasza wspaniała grupa dzieci i młodzieży powiększyła się. Dzisiaj wszystkie grupy formacyjne dziecięco – młodzieżowe w naszej małej parafii liczą aż 91 osób!

W tym dniu miało miejsce również podniesienie w stopniach ministrantów. Doceniając ich gorliwą służbę podnieśliśmy ich do wyższych stopni ministranckich, takich jak: „ministrant ołtarz”, „ministrant światła” i „ministrant księgi”. Nowo przyjęci ministranci otrzymują tytuł „ministrant zwykły”.

Serdecznie gratulujemy nowo przyjętym członkom wszystkich grup. Witamy ich i życzymy dużo, dużo radości ze swojej służby. Ministrantom gratulujemy awansu na wyższe stopnie. A rodzicom tych dzieci wyrażamy nasze uznanie i podziękowanie za ich wkład w życie młodego Kościoła.

Zapraszamy nowych członków, dziewczęta i chłopców do zaszczytnej służby Bogu i ludziom w grupach dziecięco – młodzieżowych przy naszej młodej parafii.

Duszpasterze

 

 

Zdjęcia ... tu

                                                                                                       
stat4u Liczniki darmowe