Wola Mielecka
wolamielecka.info

  

Wola Mielecka
 

Czwartek, 21 Luty 2019

DOBRZE TRAFIŁEŚ   2
 
 
i wiesz więcej 
 
 Informacje nie tylko lokalne.

  • Zakładki

       Cena śnieci  Harmonogram wywozu

       FOTO Zdjęcia
       VIDEO Filmy

 Tu wszystkie moje filmy

Strona główna
Archiwum
Forum
Programy
Sesje RGM
Ciekawe
Video
Zdjęcia
Start
Gluks
GOK
Parafia
Szkoła
OSP
Firmy
Samorząd
Strony www
Kalendarz
O mnie
Kontakt

Pogoda w Mielcu


"Do triumfu zła
wystarczy tylko,

aby dobrzy ludzie
nic nie robili"
Edmund Burke

 

GLUKS
WM
                     

Konferencja prasowa PiS - poparcie kandydata na Senatora w okręgu 55 Zdzisława Pupy

22-08-2013

Konferencja prasowa posła ziemi mieleckiej Krzysztofa Popiołka oraz kandydata w wyborach uzupełniających do Senatu rozpisanych na dzień    8 września 2013 r. w okręgu 55 Zdzisława Pupy.

O godzinie 10:00 na mieleckim Placu Armii Krajowej odbyła się konferencja prasowa posła Krzysztofa Popiołka oraz kandydata do Senatu RP Zdzisława Pupy. W konferencji  uczestniczyli także zaproszeni goście: poseł na Sejm RP Beata Szydło –wiceprezes Prawa i Sprawiedliwości,  poseł na Sejm RP Mariusz Błaszczak –przewodniczący Klubu Parlamentarnego Prawo i Sprawiedliwość, Tomasz Poręba –Poseł do Parlamentu Europejskiego, poseł na Sejm RP Stanisław Ożóg –prezes Okręgu 23 Prawa i Sprawiedliwości, poseł na Sejm RP Kazimierz Moskal –wiceprezes Okręgu 23 Prawa i Sprawiedliwości, poseł na Sejm RP Zbigniew Chmielowiec z Kolbuszowej, Fryderyk Kapinos –radny Sejmiku Województwa Podkarpackiego, Andrzej Głaz -wójt Gminy Tuszów Narodowy, Robert Pluta –wójt Gminy Padew Narodowa, Waldemar Maziarz – Przewodniczący Rady Gminy Tuszów Narodowy, Aleksander Kopeć –wiceprzewodniczący rady miasta Mielca, Józef Stala -radny rady miasta Mielca, Stanisław Głodzik -radny rady powiatu mieleckiego, Michał Duszkiewicz -radny rady powiatu mieleckiego oraz przewodnicząca NSZZ ”Solidarność”.

Głównym tematem konferencji było zaprezentowanie mieszkańcom powiatu mieleckiego kandydata Prawa i Sprawiedliwości w wyborach uzupełniających do Senatu rozpisanych na dzień 8 września 2013 r, którym jest Zdzisław Pupa. Kolejno zabierali głos: Beata Szydło, Mariusz Błaszczak, Tomasz Poręba, Stanisław Ożóg, Fryderyk Kapinos, Andrzej Głaz, Robert Pluta, którzy przedstawiali kandydata do Senatu Prawa i Sprawiedliwości oraz zachęcali do mieszkańców do wzięcia udziału w wyborach. Zarówno Beata Szydło jak Mariusz Błaszczak w swoich wystąpieniach nawiązali do obecnej fatalnej  sytuacji finansowej Polski do czego doprowadziły nieudolne rządy ekipy Donalda Tuska wspieranej przez koalicję PO-PSL.

Nie jestem sam , za mną stoi Prawo i Sprawiedliwość, a za nim rzesze ludzi- mówił Zdzisław Pupa, prosząc o udział w wyborach i oddanie głosu na jego kandydaturę w dniu 8 września.

Kim jest kandydat PiS-u w wyborach uzupełniających do Senatu?

Zdzisław Pupa ur. 11.04.1960r., mieszkaniec Góry Ropczyckiej, gm. Sędziszów Małopolski. Żonaty - trójka dzieci, córka i dwóch synów. Absolwent LO w Sędziszowie Małopolskim. W swoim życiu zawodowym związany z rolnictwem, którego problemy zna doskonale, jest także działaczem NSZZ Rolników Indywidualnych "Solidarność". W przeszłości był Prezesem Rzeszowskiej Izby Rolniczej, Posłem na Sejm RP III kadencji (zastępcą przewodniczącego Komisji Rolnictwa i członkiem Komisji Kontroli Państwowej), radnym Sejmiku Województwa Podkarpackiego II i III kadencji, jak również sprawował funkcje zastępcy dyrektora w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie i Agencji Nieruchomości Rolnych. Był senatorem w VII kadencji Senatu i pełnił funkcję wiceprzewodniczącego Komisji ds. Unii Europejskiej, a od 2009 r. został wybrany przez Senat RP przewodniczącym Komisji Środowiska. W czasie sprawowania tej funkcji podjął szereg zagadnień z dziedziny gospodarki wodnej, ochrony ludzi przed żywnością genetycznie modyfikowaną, energetyki odnawialnej, zagospodarowania odpadów i szeregu innych.

 

Należy do grona ludzi kompetentnych znających problemy społeczne i zawodowe nie tylko Województwa Podkarpackiego.

Uczestniczył w wielu oficjalnych delegacjach zagranicznych Sejmu i Senatu RP. Znane są mu problemy polonii zagranicznych na Ukrainie, w Kanadzie, Stanach Zjednoczonych. Interesuje się problemami gospodarczymi i procesami ekonomicznymi zachodzącymi w gospodarkach wielu krajów.

Na koniec gospodarz spotkania poseł Krzysztof Popiołek zaapelował za pośrednictwem mediów do mieszkańców powiatu mieleckiego o udział w wyborach w dniu 8 września 2013r. i oddanie głosu na Zdzisława Pupę.

wideo ... tutaj

zdjęcia ... tutaj

                                                                                                       
stat4u Liczniki darmowe