Wola Mielecka
wolamielecka.info

  

Wola Mielecka
 

Czwartek, 21 Luty 2019

DOBRZE TRAFIŁEŚ   2
 
 
i wiesz więcej 
 
 Informacje nie tylko lokalne.

  • Zakładki

       Cena śnieci  Harmonogram wywozu

       FOTO Zdjęcia
       VIDEO Filmy

 Tu wszystkie moje filmy

Strona główna
Archiwum
Forum
Programy
Sesje RGM
Ciekawe
Video
Zdjęcia
Start
Gluks
GOK
Parafia
Szkoła
OSP
Firmy
Samorząd
Strony www
Kalendarz
O mnie
Kontakt

Pogoda w Mielcu


"Do triumfu zła
wystarczy tylko,

aby dobrzy ludzie
nic nie robili"
Edmund Burke

 

GLUKS
WM
                     

Zmiany w komisjach sejmiku województwa podkarpackiego

17-07-2013
PODKARPACKIE. Radni opozycji zrezygnowali z funkcji przewodniczących komisji.

Wszyscy przewodniczący komisji stałych wywodzący z Polskiego Stronnictwa Ludowego, Platformy Obywatelskiej i Sojuszu Lewicy Demokratycznej złożyli rezygnację ze stanowisk.

Radni przyjęli rezygnację Mariusza Kawy z funkcji przewodniczącego komisji rewizyjnej. Jego następcą został Mieczysław Miazga.

Z funkcji przewodniczącego komisji budżetu, mienia i finansów odwołany został Jerzy Borcz z Platformy Obywatelskiej. Przewodniczącym został Czesław Łączak z Prawa i Sprawiedliwości.

W komisji rozwoju regionalnego przewodniczącego Zdzisława Nowakowskiego zastąpiła Ewa Draus.  Przewodniczącym komisji współpracy z zagranicą, turystyki i promocji zamiast Dariusza Sobieraja (PSL) został Władysław Turek (PiS).

Zmieniono też szefa komisja gospodarki i infrastruktury – od dziś jest nim Fryderyk Kapinos z Woli Mieleckiej, który zastąpił Jana Tarapatę. Z kolei komisją rolnictwa, obszarów wiejskich i ochrony środowiska zamiast Władysława Stępnia kierował będzie Stanisław Bajda (PiS). Co ciekawe zgłosił go Sławomir Miklicz z PO, co ciekawe z takim samym wnioskiem wystąpić chciał radny Fryderyk Kapinos, kolega klubowy. W głosowaniu radny Bajda dostał 24 glosy na 24 głosujących.

Maciej Lewicki (PO) zrezygnował z funkcji przewodniczącego komisji zdrowia, polityki prorodzinnej i społecznej. Radni na jego miejsce wybrali Janusza Ciółkowskiego z PiS.

Komisją bezpieczeństwa publicznego i zatrudnienia nie będzie kierował już Bronisław Tofil (SLD). Radni wybrali zamiast niego Jarosława Brenkacza z PiS.

Wszyscy odwołani przewodniczący (poza Maciejem Lewickim i Bronisławem Tofilem) zostali zgłoszeni na członków tychże komisji. Radny Bronisław Tofil konsekwentnie nie brał udziału w głosowaniach na przewodniczącego komisji, choć był na Sali.

 

źródło

                                                                                                       
stat4u Liczniki darmowe