Wola Mielecka
wolamielecka.info

  

Wola Mielecka
 

Czwartek, 21 Luty 2019

DOBRZE TRAFIŁEŚ   1
 
 
i wiesz więcej 
 
 Informacje nie tylko lokalne.

  • Zakładki

       Cena śnieci  Harmonogram wywozu

       FOTO Zdjęcia
       VIDEO Filmy

 Tu wszystkie moje filmy

Strona główna
Archiwum
Forum
Programy
Sesje RGM
Ciekawe
Video
Zdjęcia
Start
Gluks
GOK
Parafia
Szkoła
OSP
Firmy
Samorząd
Strony www
Kalendarz
O mnie
Kontakt

Pogoda w Mielcu


"Do triumfu zła
wystarczy tylko,

aby dobrzy ludzie
nic nie robili"
Edmund Burke

 

GLUKS
WM
                     

Nowa nawierzchnia na drodze w kierunku Trzciany

06-07-2012
Równo 1,5 mln zł dodatkowych środków z województwa wspomoże remont odcinaka drogi w Woli Mieleckiej.

Do końca listopada tego roku powinien zostać oddany do użytku wyremontowany, blisko 6-cio kilometrowy odcinek drogi Borowa – Czermin – Przecław w miejscowości Trzciana i Wola Mielecka. Inwestycja ma ruszyć już wkrótce, bo znalazły się na nią dodatkowe środki w wysokości 1,5 mln złotych. – To promesa na usuwanie skutków klęsk żywiołowych – mówi Andrzej Chrabąszcz, starosta powiatu mieleckiego. Środki przyznał wojewoda podkarpacki.

Remontowany odcinek drogi zaczyna się na wysokości mostu nad potokiem Stara Wiśnia w Trzcianie. Most ten już jest modernizowany, bo i na niego znalazły się dodatkowe środki w ramach likwidowania skutków powodzi. Wcześniej była to niebezpieczna konstrukcja – węższa od szerokości całej drogi powiatowej, przez co stwarzała dodatkowe zagrożenie dla pieszych. Modernizacja mostu ma się zakończyć do końca sierpnia tego roku. W tym czasie będą już trwały prace remontowe drogi, która uległa znacznemu zniszczeniu w trakcie powodzi w 2010 roku.

- Dla mieszkańców Trzciany i Woli Mieleckiej do dobra informacja. Zyskają bowiem nowy dojazd bezpośrednio do drogi wojewódzkiej – mówi Chrabąszcz dodając, iż celem powiatu było wyremontowanie całego odcinka drogi od mostu w Trzcianie do skrzyżowania trasy wojewódzkiej relacji Mielec – Lisia Góra. – Dzięki wsparciu środkami z województwa to się udało – sumuje starosta.

źródło hej.mielec
                                                                                                       
stat4u Liczniki darmowe