Wola Mielecka
wolamielecka.info

  

Wola Mielecka
 

Czwartek, 21 Luty 2019

DOBRZE TRAFIŁEŚ   1
 
 
i wiesz więcej 
 
 Informacje nie tylko lokalne.

  • Zakładki

       Cena śnieci  Harmonogram wywozu

       FOTO Zdjęcia
       VIDEO Filmy

 Tu wszystkie moje filmy

Strona główna
Archiwum
Forum
Programy
Sesje RGM
Ciekawe
Video
Zdjęcia
Start
Gluks
GOK
Parafia
Szkoła
OSP
Firmy
Samorząd
Strony www
Kalendarz
O mnie
Kontakt

Pogoda w Mielcu


"Do triumfu zła
wystarczy tylko,

aby dobrzy ludzie
nic nie robili"
Edmund Burke

 

GLUKS
WM
                     

Dyskoteka LSO

12-02-2012
  Dnia 09.02.2012 roku w Zespole Szkół w Woli Mieleckiej,z okazji Karnawału oraz zbliżających się Walentynek, odbyła się parafialna dyskoteka Liturgicznej Służby Ołtarza .  Jak zawsze cała zabawa została zorganizowana przez ks. Pawła Herudzińskiego oraz niezawodnych rodziców dzieci należących do LSO. Tradycyjnie w zabawie udział wzięło około 50 dzieci i młodzieży.
Równo o godzinie 17.00 zebraliśmy się w szkolnej jadalni, pięknie przystrojonej w kolorowe balony, gdzie z zniecierpliwieniem czekaliśmy na uroczyste rozpoczęcie. Zaraz po tym można było już słyszeć, rozchodzące się po całej szkole, największe przeboje ostatnich lat, miesięcy, dni, grane przez naszego niezastąpionego DJ'a . Nie mogło również zabraknąć zabawy przy znanych wszystkim Kaczuszkach czy Macarenie. Podczas przerw zapewnione mieliśmy różnego rodzaju posiłki i napoje.
Oczywiście nie mogło zabraknąć pizzy, za którą dzieci i młodzież najbardziej przepadają.

Niestety o godzinie 21.00 musieliśmy pożegnać się z najmłodszymi uczestnikami zabawy, a mianowicie z dziećmi ze szkół podstawowych. Młodzież ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych mogła bawić się do godziny 23.00, z czego była niezmiernie zadowolona.
Czas płynął nieubłaganie i szybko nadeszła pora zakończenia naszej wspaniałej zabawy. Po zakończeniu młodzież pomogła organizatorom doprowadzić szkołę do porządku, po czym wszyscy pożegnaliśmy i rozeszliśmy się do swoich domów, z nadzieją, że następna tak rewelacyjna dyskoteka odbędzie się jak najszybciej.
Pozostaje nam na razie tylko czekać na najbliższe wspólne spotkanie i wspólną zabawę. Na szczęście pozostają nam piękne wspomnienia i mnóstwo zdjęć.

W imieniu wszystkich uczestników pragnę serdecznie i gorąco podziękować, przede wszystkim ks. Pawłowi Herudzińskiemu, rodzicom, DJ'owi oraz wszystkim innym zaangażowanym, za zorganizowanie tak świetnej i niezapomnianej zabawy.

Opracowała: Kinga Cymbor

PS. I ja dziękuje zaangażowanym Rodzicom, Panu Mariuszowi Kawalcowi, oraz naszym sponsorom: Państwu Annie i Czesławowi Kolisz, oraz Państwu Grażynie i Emilowi Krawiec. Bóg zapłać.
 Ks. Paweł Herudziński


Zdjęcia ... tu
                                                                                                       
stat4u Liczniki darmowe