Wola Mielecka
wolamielecka.info

  

Wola Mielecka
 

środa, 22 Wrzesień 2021

DOBRZE TRAFIŁEŚ   1
 
 
i wiesz więcej 
 
 Informacje nie tylko lokalne.

  • Zakładki

      sg
  

       Cena śnieci  Harmonogram wywozu

       FOTO Zdjęcia
       VIDEO Filmy

 Tu wszystkie moje filmy

Strona główna
Archiwum
Forum
Programy
Sesje RGM
Ciekawe
Video
Zdjęcia
Start
Gluks
GOK
Parafia
Szkoła
OSP
Firmy
Samorząd
Strony www
Kalendarz
O mnie
Kontakt

Pogoda w Mielcu


"Do triumfu zła
wystarczy tylko,

aby dobrzy ludzie
nic nie robili"
Edmund Burke

 

GLUKS
WM


                     

Pies pogryzł dziesięciolatka.

20-06-2011
W piątek 17.06.2011 przed godz. 20.00 doszło do pogryzienia chłopca przez psa. Pies rasy Bernardyn (około 5 lat) bardzo mocno pogryzł chłopca w wieku 10 lat. Pies wprawdzie był sąsiada, ale rodziny te są bardzo zaprzyjaźnione więc chłopiec z psem był od małego wychowany. Z tym psem razem z dziećmi właściciela bawił się codziennie i pies nie wykazywał nigdy agresji wobec dzieci.
Tego feralnego wieczoru chłopiec poszedł na posesję sąsiada, aby na noc zamknąć psa (nie było to pierwszy raz).  Pies biegnąc w kierunku garażu nagle rzucił się na chłopca powalając go. Chłopiec wykazał się przytomnością i zasłaniał twarz leżąc na ziemi. Pies poszarpał odsłoniętą tylną część głowy i na szczęście odstąpił co umożliwiło chłopcu ucieczkę. Zdarzenie to było ogromnym szokiem dla wszystkich i powinno być przestrogą dla wszystkich, którzy nadmiernie ufają swoim psom. Rany były tak poważne, że operacja trwała około 2,5 godziny. Chłopcu założono ponad 60 szwów.
Apeluję też do wszystkich, którzy swoje psy pozostawiają na wolności i te wałęsają się po naszej miejscowości. Pamiętajmy, że odpowiedzialność za psa spada na jego właściciela.  Nie dopuśćmy do kolejnego nieszczęścia. Oby ten przypadek był ostatnim. Mały biegający po ulicy pies też może być powodem nieszczęścia - pamiętajmy o tym.
                                                                                                       
stat4u Liczniki darmowe